4 mei

Salomon Baruch Winschoten 83
Annechien Goldsmid Groningen 76
Julia Johanna Baruch Lodz
Eva Leviet Groningen 76
Leon Jacques (Lion) Kinsbergen Amsterdam 73
Abraham Baruch Mauthausen 21
Gnther Friedlander Mauthausen 19
Johannes Andreas Wagner Haarlem 38
Eelk Wybrands Apeldoorn 72
Else Baruch Amsterdam 55
Samuel Rimini 83
Hans Blumenthal Ghetto Riga
Rosel Stiegerwald 35
Joel Josef Blumenthal Ghetto Riga 2
Julia Judis Blumenthal Ghetto Riga 0
Edward Karl Christian Doyle Nijmegen 23
Rebekka Baruch Auschwitz 67
Betje de Levie Auschwitz 38
Diena Baruch Auschwitz 11
Jacob de Vries Auschwitz 24
Johanna Sophia Carolina Frenkel Auschwitz 32
Henderika Mosbach Oude Pekela 68
Markus Oudgenoeg Auschwitz 8
Henderika Oudgenoeg Auschwitz 6
Frouktje Oudgenoeg Auschwitz 2
Jenetta (Jeanette) Baruch Auschwitz 42
Anna Froukje Knorringa Auschwitz 19
Margina Knorringa Auschwitz 57
Filippus Knorringa Auschwitz 50
Nathan Leviet Auschwitz 63
Mietje Weinberg Auschwitz 62
Rebekka Cohen Auschwitz 47
Samuel van Gelder Auschwitz 54
Eva Leviet Auschwitz 36
Henoch Leviet Auschwitz 33
Comprecht Leviet Auschwitz 32
Henriette Leviet Auschwitz 29
Lina Hinderina Truida van Coevorden Auschwitz 0
Bertha Leviet Auschwitz
Henriette Leviet Auschwitz 54
Izak Stoppelman Auschwitz 63
Regina Efina Stoppelman Auschwitz 21
Bernard Stoppelman Auschwitz 15
Perrelina Leviet Leeuwarden 51
Heiman Leviet Auschwitz 49
Rachel Mozes Auschwitz 36
Bernard Leviet Auschwitz 13
Levie de Levie Nieuwe Pekela 72
Dientje Nathan Nieuwe Pekela 63
Aron de Vries Auschwitz 77
Grietje de Wilde Auschwitz 75
Johanna van Gelder Auschwitz 30
Sebilla Kaufman Auschwitz 68
Isaac Pels Auschwitz 68
Abraham Baruch Auschwitz 62
Betje van Gelder Auschwitz 62
Mirjam Baruch Auschwitz
Ephraim Sigaar Auschwitz 65
Betje Baruch Auschwitz 63
Mirjam Baruch Auschwitz 66
Carolina Baruch Auschwitz 64
Erna Baruch Auschwitz 51
Wilhelm Gumperz Auschwitz 55
Bernhard Baruch Auschwitz 39
Erna Katzenstein Auschwitz 60
Mirjam (Jane) Baruch Auschwitz 69
Bertha Baruch Auschwitz 52
Julius Baruch Auschwitz 56
Flora Lowenstein Auschwitz 64
Isaac Baruch Auschwitz 55
Alida Sigaar Auschwitz 49
Clara Baruch Auschwitz 17
Marcus Overste Auschwitz 69
Salomon Baruch Auschwitz 28
Ruth Horn Auschwitz 23
Saartje Baruch Auschwitz 61
Gracia Baruch Auschwitz 51
Alida Baruch Auschwitz 0
Abraham Baruch Auschwitz 58
Sara Arons Auschwitz 54
Isadora Sara Baruch Auschwitz 20
Evaline Helene Baruch Auschwitz 19
Esther Baruch Auschwitz 58
Simon Coopman Auschwitz 60
Elise Baruch Auschwitz 33
Leo Eliezer Italiaander Birkenau 30
Mozes Jas Auschwitz 11
Gertrud Baruch Auschwitz 35
Lea Baruch Auschwitz 58
Jacob Cohen Paraira Auschwitz 63
Louis Mosbach Auschwitz 40
Rachel Dasberg Auschwitz
Eliazar Leo Mosbach Auschwitz 4
Sara Baruch Auschwitz
Henriette Swaab Auschwitz 11
Betty Swaab Auschwitz 4
Albert Cohn Kulmhof 48
Helga Minna Cohn Chelmno 5
Edgar Cohn Kulmhof 12
Jetta Leviet Auschwitz 65
Mendel Kropveld Auschwitz 74
Grietje Kropveld Auschwitz 44
Saartje Kropveld Auschwitz 36
Lea Wallage Auschwitz
Mendel Kropveld Auschwitz
Jetta Colthof Auschwitz
Elisabeth Winnik Auschwitz
Marcus Kropveld Auschwitz
Bernard de Vries Auschwitz
Meijer Tromp Auschwitz
Rosa de Jongh Auschwitz
Sophia Bromet Auschwitz 33
Semmie Keijzer Auschwitz 34
Dick Marchand Extern kommando Furstengrube
Hijman Polak Beuthen 37
Elisabeth Cozijn Auschwitz
Hanna Polak Auschwitz
Kathy Juliette Marchand Auschwitz 35
David Lopes Cardoso 42
Martha Wilhelmina Ottilie Alida Baruch Den Haag 46
Edith van der Hak Auschwitz 29
Heinz Baruch Westerbork 20
Moritz Baruch Amsterdam 52
Abraham (Adolf) Baruch Sobibor 68
Berta Jacobsohn Sobibor 72
Hella Baruch Sobibor
Carolina Horn Sobibor 69
Henderika Baruch Auschwitz 65
Aaltje (Alida) Baruch Auschwitz 62
Hermann Baruch Sobibor 59
Amanda Blumenthal Sobibor 61
Sophia Ena Baruch Auschwitz 51
Alfred Baruch Sobibor 34
Heinz Baruch Sobibor 32
Lion Noach Auschwitz 65
Izaak Noach Auschwitz 35
Johanna Marlina (Jopie) Noach Auschwitz 29
Siegfried Henoch Noach Auschwitz 18
Harry de Vries Sobibor 29
Jacob Frenkel Auschwitz 60
Fanny Frenkel Sobibor 35
Benjamin Frenkel Midden-Europa 31
Nathan Simons Sobibor 39
Arent Oudgenoeg Auschwitz 33
Weardus Mosbach Auschwitz 70
Abraham Mosbach Sobibor 63
Lina (Liena) Leviet Sobibor 74
Benjamin Cohen Sobibor 86
Philip Cohen Sobibor 50
Salomon Eckstein Sobibor 70
Hermann Neuburger Auschwitz 37
Judith Lena Leviet Auschwitz 37
Rachel Hoogstraal Sobibor 87
Grietje de Vries Auschwitz
Amanda Jacobsohn Sobibor 67
Hanni Meijer Sobibor 35
Cientje Dorothea Stofkooper Auschwitz 36
Lion Simon Noach Auschwitz 6
Jakob Baruch Sobibor 5
Aaltje Tromp Sobibor 31
Martha Simons Sobibor 13
Rebecca Frenkel Auschwitz 23
Frederika Polak Auschwitz 5
Charlotte Nebel Sobibor 27
Herbert Baruch Sobibor 4
Saartje van der Veen Sobibor 45
Jetta Amalia Cohen Sobibor
Rebecca Cohen Sobibor 19
Schoontje Cohen Sobibor
Salomon van Gelder Auschwitz 25
Levi van Gelder Auschwitz 19
Julia Markus Sobibor 70
Saartje Kaufman Sobibor 71
Frederika Kaufman Auschwitz 63
Levie Bromet Auschwitz 65
Sara Bromet Sobibor 27
Louis de Leeuwe Sobibor 28
Saartje Oostra Auschwitz 71
Eva Arends Auschwitz 73
Roza Pels Sobibor 30
Levie Drukker Sobibor 41
Kathe Baruch Auschwitz 49
Rosette Baruch Auschwitz 56
Irmgard Baruch Sobibor 38
Aron Joseph Baruch Sobibor 73
Eleazar Eduard Weijl Sobibor 54
Isidor Weijl Auschwitz 21
Minna Baruch Auschwitz 55
Jansje Baruch Auschwitz 58
Lea Baruch Sobibor 68
Betje Baruch Sobibor 9
Nathan (Nico) Baruch Sobibor 37
Josephine Engelsman Sobibor 37
Alfred Alexander Baruch Sobibor 27
Jacob (Jaap) Baruch Sobibor 21
Rebecca Baruch Auschwitz 57
Hartog Slier Auschwitz 55
Louis Slier Sobibor 28
Flora Verduin Sobibor 55
Klara Baruch Sobibor 28
Alexander Jacob Baruch Sobibor 67
Eva Eberst Sobibor 67
Rachel van Kampen Auschwitz 44
Gretha Jas Sobibor 20
Rosalie (Roza) Baruch Sobibor 28
Gerrit Groenteman Sobibor 28
Henriette Baruch Auschwitz 52
Kurt Friedlander Auschwitz
Lea Mosbach Auschwitz 37
Aaron Swaab Auschwitz
Alexander de Vries Sobibor
Abraham Kropveld Auschwitz
Jacob Kropveld Sobibor 41
Izaak Kropveld Sobibor 33
Benjamin (Bennie) Colthof Auschwitz 16
Marianne Lievendag Sobibor 37
Sara Mozes Sobibor 28
Mendel Saloman Kropveld Sobibor
Anna Goudvis Sobibor
Cornelia Bromet Auschwitz 30
Godschalk Isaac Bilderbeek Auschwitz 29
Jacob Groenteman Sobibor 1
Nico Louis Cohen Sobibor
Frederik de Lange Seibersdorf 34
Duifje Kosman 46
Abraham Smit Sobibor 19
Charlotte Vredenburg Sobibor 24
Lion Abraham Polak Auschwitz 1
Lazarus Kaufman Sobibor 32
Hester van der Molen Sobibor 24
Bernard Kaufman Sobibor 0
Abraham Simons Auschwitz 79
Jeanette Salomon Auschwitz 69
Hans Gerhard Rosin a/b Erinpura, bij Libie 21
Erna Aron Sobibor 37
Jet Baruch Auschwitz 57
Abraham Baruch Central Europe 47
Sallie Knorringa Central Europe 56
Comprecht Eckstein Wildervank 41
Louis van Coevorden Midden-Europa 42
Sara Leviet Auschwitz 48
Jonas Lezer Auschwitz 45
Elsien Lezer Auschwitz 10
Herman de Vries Auschwitz
Annalise Jacob Auschwitz 33
Asser Polak Onbekend 34
Asscher (Adolf) Sommerfeld Auschwitz 55
Leon Baruch Amsterdam 62
Isaac Haim Sacharias Baruch Theresienstadt 73
Judith (Julie) Baruch Auschwitz 74
Aaron Baruch Auschwitz 63
Belline Elisabeth Querido Auschwitz 51
Selina Wurms Auschwitz 25
Herta Merlander Extern kommando Ebensee  43
Hertha Baruch Auschwitz 41
Heinz Lublinski Auschwitz 6
Milka Loewenthal Auschwitz 68
Nauma Froman Auschwitz 35
Philip Baruch Onbekend 27
Evelina Frank Auschwitz 35
Salomon Jas Onbekend 42
Schoontje Brilleman Auschwitz
Jochem Hendrik Gorter Westerbork
Abraham (Arnold) Sacharias Baruch Auschwitz
Alida Spreekmeester Auschwitz 44
Eliazer Spreekmeester Auschwitz
Abraham Vredenburg 29
Aaron Vaz Dias 61
Rachel Tas Auschwitz 35
Betty Vredenburg Auschwitz 4
Oskar Blumenthal Riga 52
Benjamin de Beer Gross-Rosen 24
Bernard Kaufman Arnhem 69
Johannes Andreas Wagner Haarlem 76
Selly Baruch
Robert Baruch Mauthausen 49
Franz Ralph Baruch Extern kommando Ebensee  19
Martha Baruch Bergen-Belsen 36
Nathan Hesse Bergen-Belsen 39
Nathan Kropveld Blechhammer
Jozef Goudvis Mittelbau 29
Max Israel Wassermann Doorn 81
Gertrud Frieda Mannheim
Hendrika Catharina Marchand Midden-Europa 40
Juda Swaab Midden Europa
Nicolaas Daniel Haitsma Leeuwarden 78
Helmuth Baruch Bergen Belsen 29
Arno Gunther Baruch  Midden-Europa

Reacties (1) Reageer

  1. Rob van Koert

    Hoi,

    Ik vind één van mijn (verre) familieleden op jouw lijst: Johannes Andreas Wagner * Haarlem 24.6.1902, zoon van Johannes Andreas Wagner (1868-1945)en Anna Francina Baruch (1867-1935). Ik ben benieuwd waarom hij op deze lijst staat. Is hij in 1940 in Haarlem overleden? Ik stel je reactie op prijs.
    Met vriendelijke groet, Rob van Koert

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.