Politiek bedrijven is: … er bovenop blijven zitten!

429 views
1 minuut leestijd
Start

Drie jaar geleden hoorde ik voor het eerst van de handhavingsestafette. Dat ie een actie waarbij verschillende 18 verschillende overheden en overheidsinstanties gezamenlijk onaangekondigd controles uitvoeren op het water, vanuit de lucht en in het veld.

Twee jaar geleden heb ik laten vallen dat het een goed idee zou zijn als statenleden er bij betrokken zouden zijn (immers: het is een goeie praktijk-ervaring, het gaat over belangrijke provinciale aangelegenheden én het is leuk). Vorig jaar is daarom een aantal statenleden uitgenodigd om mee te gaan (klik hier voor een beknopt verslag en foto's). Dit leverde ook nog eens leuke publiciteit op.

Hoewel alle partijen het leuk dat Statenleden uitgenodigd werder is dat dit jaar niet gebeurd. Bizar. Zal dinsdag eens vragen waarom we vergeten zijn.

Geef een reactie

Your email address will not be published.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Nieuwste van Blog

Nogmaals: Helderheid

Het Helderheidplein wordt officieel Helderheidplein 🙂 Vanaf het begin van de jaren ’80 was ik, scholier…